top of page
urban yogini õnnelaboratoorum

Et mõista ja kogeda, hoida ja emmata, tõsta ja pühitseda Naist enda sees ja kõrval.

ME
NU

Mõisa 4, Audi maja 8.krs, Tallinn / Tel: 5538710

Muusad

on neljast osast koosnev iganädalane naisteõhtute sari. 

Joogatame, mediteerime, jutustame, jagame, lõdvestume, loome. Igal kohtumisel kompame läbi nii keha, meele kui hinge. Teeme alati midagi füüsilist (temaatilise harjutusseeria ja meditatsiooni), kaardistame ja tunnetame mentaalselt (loenguosa või praktiline töö), lõdvestume (läbi heli või tantsu), jagame ja peegeldame. Kohtumistevahelist aega toetavad igapäevased praktikaülesanded.

Ühe Muusade tsükli kestus on 5 kuud. Võid osaleda ainult Muusade esimeses tsüklis või siis jätkata täpselt nii mitme osaga kui ise soovid. Muusad 2, 3 ja 4 tsüklites osalemise eelduseks on Muusad 1 läbimine. 

virtuaalne ruum muusade ringi kuuluvatele naistele

Sisene

Kas ma sobin?

Oled oodatud ka kõige puhtama lehena, eelnev kokkupuude kundalini jooga ja -praktikatega pole tähtis. Küll aga on tähtis sinu otsus pühenduda kogu viiekuulisele kohtumiste tsüklile (ehk 17 õhtule) tervikuna.

Et meil oleks turvaline ja toetav üheskoos olla, kogeda ja jagada, on Muusade joogagrupp valitud ja kinnine. See tähendab, et poole pealt liituda ei ole võimalik ning ka poole pealt pooleli jätta on tungivalt mittesoovituslik.

Kuidas ühineda?

(KOHAD ON TÄIS!)

Septembris 2022 alustab uus Muusad 1 grupp! 

Kohtume 17 esmaspäevaõhtul 5.septembrist 30.jaanuarini kell 18:00-20:00 Urban Yogi+ni stuudios Rocca al Mares.

Registreerumiseks palun tunneta ja kirjuta paari lausega mulle, miks sa soovid Muusadega liituda. Kui soovijaid on rohkem kui ringi mahub, saab otsustavaks kaalukausiks just sinu motivatsioon ja taotlus. Ootan Sinu kirja liina.elvik@gmail.com

Küllus: €88 / kuus (5 kuud) või €388 ühekordse summana.   

Muusad 1:

"Poeesia nimega Naine"

Muusade esimeses kohtumisringide seerias kannavad meid järgnevad teemad: Naise kiirgus ja kuma, kehasüsteemide tervendamine ja noorendamine. Naise tsüklilisuse ja emotsionaalse lõuendi mõistmine ja kaardistamine. Suhe oma hingega ja emotsioonide keel. Aura ja kaarkeha kui naise navigatsioonisüsteemi alussambad. Teadlik paarisuhe ja seks. Loomise alkeemia ja naiselik manifesteerimiskunst. Küllus. Loovus. Edu.

"Minu meelest peaksid kõik naised mõistma ja kasutama Naise Väge. Alati justkui ei oska, alati justkui ei tule meelde.. Teekond Muusadega aitas mind sellega kindlasti. Kõik on olemas meie sees igal hetkel, tuleb lihtsalt tunnetada ja olla ning käia koos teiste naistega, et läbi kooskogemise üksteist ja ennast väestada. Ja sealt edasi oma pere, tütreid ja poegi.. Veel pean oluliseks erilisi imeilusaid hetki, mis me koos lõime ja mis täidavad hinge. Mäletan koos mantrate laulmist noorele pruudile, naljakalt jutustatud lugusid, ausaid südamest jagamisi, siiraid taipamisi, päikesetõusu rabas.. ja palju muud. Tänulikkus südames."

"Muusade ruum on minu jaoks midagi, mida sõnadesse panna on keeruline, aga need kirjeldamatud tunded ju kõige ilusamad ongi.

Kirjutasin täna enda muusade märkmikusse nii...

tüdrukust Naiseks.

valgusest Valguseks."

Muusade inspiratsiooniõhtud

Muusade inspiratsiooniõhtud ei ole mitte alati õhtud. Nad on vahel päevad ja vahel varahommikud. Erilised ühekordsed kooskogemised. Sellise sageduse ja sisuga nagu elu ja olemine loob. Kui kutsub, siis järgneme. Olgu selleks päikesetõusune raba, keha kallistav kokkamine, tseremoniaalne kakao rüüpamine või mõne inspireeriva külalisõpetaja jagamised. Kui oled kasvõi ühes Muusade tsüklis osalenud, oled alatiseks Muusade pere liige ja nendele eriüritustele oodatud. Info inspiratsiooniõhtute kohta lendab jooksvalt otse sinu postkasti. 

Muusade teises kohtumiste seerias õpime sügavamalt teadvustama ja kasutama oma emotsioone.

Muusad 2:

"Emotsioonide kunst"

Muusade kolmandas kohtumiste seerias sukeldume sügavamalt loomise alkeemiasse.

Muusad 3:

"Manifesteerimise kunst"

Muusade neljandas kohtumiste seerias lõdvestume oma sensuaalsusesse.

Muusad 4: 

"Sensuaalsuse kunst"

Muusade  jätkusessioonid:

bottom of page