top of page

Kundalini jooga eesmärk...

on tõsta sinu keha energeetilist taset, avada loovust ja viia sind kontakti oma tegeliku olemusega, et võiksid elada oma elu õnneliku, elurõõmsa, terve, armastava ja kartmatuna. Kundalini joogat kutsutakse ka teadlikkuse joogaks, kuna praktiseerides laiendad sa oma tunnetusvõimet, intuitsiooni ja lõpmatut loovat jõudu iseendas. Kundalini energia on meie kogupotentsiaal, loovenergia, mis asub uinunud olekus juurtšakra läheduses selgroo alumises osas. Me kasutame igapäevaselt vaid imeväikest osa sellest, mida kasutada võiksime.Kundalini jooga tundides tõstame, puhastame ja tasakaalustame oma energiat,et võiksime elada teadlikuma, rõõmsama ja erksamana.

22 suuremat joogakoolkonda. Mõned neist keskenduvad rohkem Shakti energiale ehk keha füüsilisele poolele arendades jõudu ja painduvust, teised Bhakti energiale ehk vaimsele poolele keskendudes meditatsioonile ja hingamisele. Kõikide joogaliikide eesmärk on tegelikult üks - äratada ja tõsta kundalini energiat kehas. Kundalini jooga ühendab paljude erinevate joogaliikide tehnikad ning on seetõttu intensiivsem, mitmekülgsem ja tõhusam.

Maailmas on...

Kundalini jooga sobib...

kõigile inimestele, sõltumata sellest, milline on sinu keha, painduvus või religioon. Kui sa suudad hingata, suudad sa ka kundalini joogat teha.

Kundalini jooga aitab...

sul elada õnneliku, elurõõmsa, terve, armastava ja kartmatuna ning tuuritada oma kosmoselaevas täiskäigul võttes igast hetkest maksimumi.​

urban yogini õnnelaboratoorum

Kundalini

Jooga & meditatsioon

Kundalini jooga on dünaamiline ja intensiivne joogavorm, mis kasutab kriyasid (füüsilisi harjutusi),  mantraid (helivibratsiooni), mudraid (spetsiaalsed käteasendeid), kehalukke (juure-, diafragma- ja kaelalukk), hingamist ja meditatsiooni, et panna kehas energia liikuma. Läbi meridiaanide venitamise voolab energia elunditesse tasakaalustades ja parandades näärmete, närvisüsteemi, immuunsüsteemi, seedimise, vere- ja lümfiringe, aju, südame, kopsude ja neerude tööd ning viies kehast välja mürke.

Mõisa 4, Audi maja 8.krs, Tallinn / Tel: 5538710

bottom of page