Naiste väeõhtud

(Shakti tants & eeterlikud õlid)

Oled armastusega oodatud kord kuus toimuvale naiste väeõhtule! Keskendume iga kord ühele kindlale ja olulisele teemale kogedes seda läbi tantsujooga ja eeterlike õlide tarkuse.

JÄRGMISED NAISTEÕHTUD:

 

8. veebruar 19:00 - 22:00

15. märts 19:00 - 22:00

5. aprill 18:00 - 21:00

7. juuni 18:00  - 21:00

Küllus:      €25

R.S.V.P:    liina.elvik@gmail.com

 ∘❀∘ Igale osalejale kingituseks alati kaasa eriline võluõlisegu ∘❀∘

Mis on Shakti tants?

Shakti tants ehk tantsujooga on kombinatsioon kundalini joogast ja harmoonilisest liikumisest. Läbi voolavate joogavenituste, rütmilise liikumise, teadliku hingamise, liikuva meditatsiooni  ja vaba tantsu loob Shakti tants energia ja tasakaalu kogu sinu olemusspektris. Tantsujooga erinevad faasid on kokku kombineeritud nii, et maksimaalselt puhastada ja äratada praanakeha ning harmoniseerida sinu olemuse erinevad tahud: füüsilised, mentaalsed ja emotsionaalsed.

 

Mis on eeterlikud õlid?

Eeterlikud õlid on Looduse ja Taimede vägi ning Maa kingitus. Nad on looduses naturaalselt leiduvad aromaatsed orgaanilised ühendid, mida võib leida praktiliselt kõikide taimede seemnetes, vartes, õites, juurtes, koortes ja lehtedes. Eeterlikud õlid on väga kõrge potentsiga, nad on 50-70 korda tugevamad kui taim ise.

doTERRA eeterlikud õlid on puhtad, kontrollitud ning väga võimsad terapeutilise kraadiga abilised, millega saame toetada nii füüsilist keha kui meelt erinevates situatsioonides. Tänu oma biokeemilisele koostisele tegelevad nad kehas algpõhjustega, mitte ei võta sümptomeid maha.

Liina Ravneet Elvik:

Olen kundalini jooga, Shakti tantsu ja teadliku beebiootuse jooga juhendaja. Sõbrustan taimevaimudega ja kõige tihedamalt nendega, kes on end tarkust ja toetust jagama sättinud eeterlike õlide potsikute sisse. Joogapraktika- ja filosoofia võlumaailma olen enda jaoks avanud juba viimased 20 aastat, aga kõige eredam südamepõksatus leidis aset just kohtumisel kundalini joogaga ja sealt edasi tantsujoogaga.

Kõige rohkem inspireerib mind Elu oma võrratutes värvides, keha kui imeline instrument, läbi mille hingele oodi mängida ja naisenergia ürgne, energeetiline ja spirituaalne olemus. Tantsujooga on minu jaoks nauding, mäng ja vabadus voolata koos Eluga. Seda kõike kutsungi Sind üheskoos looma ja kogema! 

Olen Õlihaldjas, kes võlub kõike läbi vägeva Looduse, Maa ja Taime jõudude. Olen olemas, kui vajad toetust, et leida looduslik rada oma keha ja meele tervendamiseks, aitan meelde tuletada, et keha on võimas isetervenev süsteem, ta vajab vaid selleks võimalust! 

Erinevad looduslikud vahendid on olnud juba aastaid minu ja mu pere igapäevased kaaslased, et toetada meid vajalikel hetkedel - on selleks siis köhad-nohud, vajab immuunsus tugevdamist või hoopis kellegi tuju parandamist. doTERRA eeterlikud õlid on olnud minu pere igapäevased suured sõbrad ja toetajad juba päris pikka aega ja ilma nendeta ei oskagi enam. Ka lastest saavad kiirelt vilunud kasutajad ja õlisõbrad!

Minu varasalves on ka sügavat nii füüsilist kui vaimset lõõgastust ja stressimaandust pakkuv AromaTouch õlidetehnika - õlide puudutus teeb imesid! 

Teejuhid:

Maris Rist:

  • w-facebook
  • Blogi
  • White YouTube Icon

Urban Yogini Õnnelaboratoorium / Telliskivi 60, ON-Maja II korrus, Tallinn / Tel: 5538710