Urban Yogini õnnelaboratoorium on koht, kus baldahiini all pikutades mõelda häid ja ilusaid mõtteid. Koht, kus joogamati peal tiritamme keerutades turgutada keha. Koht, kus värvilise vaibakese peal ommides ja nommides laskuda aina sügavamale iseendasse. Ja nautida! Vaikust. Rahu. Ilu. Enda sees.

Ma soovin väga, et Sinu jaoks oleks see paik niisama maagiline, kui ta on minu jaoks. Natuke nagu võlumaa või muinasjuturaamat, kuhu igapäevarutiini ja hallolluse eest hinge kosutama kapata. Sest päriselt ka, siin lendavad ringi kuldsed ükssarved, nende sabatuules lehvimas unistustepüüdjaisse põimitud nõidluikede sulesaputused ja kristallidelt tagasipeegelduvas päiksekiires väreleb haldjatolm.

 

Urban Yogini sündis virtuaalse blogiruumina 2011. aastal, kui mõistsin, et jah just, nii suur ja eriline kingitus nagu elu, tuleb pühendada ainult sellele, mis paneb hinge helisema! Blogiruum sai koduks minu tundemõttekildudele ja suure armastuse - kundalini jooga - jagamisele (www.blogi.urbanyogini.ee).

Päris pöörane, aga ühel kaunil talvepäeval 2014. aastal, võttis virtuaalne ruum endale füüsilise vormi. Tallinnas, Telliskivi kavrtalis, säravpunases ON-Hoones. Sellest ajast peale on minu suureks uperpallitavaks rõõmuks paljud erinevad õpetused, õpetajad, praktikad ja praktiseerijad leidnud oma tee siia. Et siit omakorda jõuda sinuni.

2017.aastal võlus end suuremale saalile kõrvale ka teine, väiksem saal ning mulle lendasid appi kaks inglit (sest ausalt, ma ikka üldse ei kujutanud ette kui palju asjalikku asjatamist ühe päriselus eksisteeriva õnnelaboriga kaasneb :)

 

Kati-Pille (vasakul) hoiab oma tiivad küllusemajanduse kohal ning Jana (keskel) tegeleb ruumi broneeringutega. Mina, Liina (paremal), proovin hoida tuksumas veebi ja Internetielumelu (ehkki siin mõned nublud järjestikku soovivad planeedile Maa rännata ja olen hetkel asjalik olemises üsna aeglane). Aga mulle võib alati helistada: 5538710!

 

Ole, kes sa oled, ja tule, nii kuis oled! Ootame Sind suure armastusega!

Olgu iga hetk me päevast ood ja pühitsus elu ilule!

≫☽ Sinu sünniõigus on olla õnnelik ⦒⦑ Your birthright is to be happy ☾≪ (Yogi Bhajan)