MEESTE JOOGA

Mehed on teistsugused kui naised ning sageli on lihtsam alustada joogaga tegelemist just teiste meestega koos. Kundalini jooga meestetundide energia on konkreetne ja sirgjooneline. Meestejooga hoiab su keha terve ja tugeva, meele terava ja selge ning energia küllusliku. Need tehnikad töötavad kiirelt ja võimsalt nii et sa tunned märkimisväärset muutust enesetundes juba peale esimest tundi!

Kundalini jooga praktiseerimisel ei ole füüsilisi ega religioosseid eeldusi - see on teadus igapäevaelu elavatele inimestele sellest, kuidas kasutada oma keha ja hingamist nii, et tunda end hästi ja õnnelikult, vabana stressist ja ärevusest, jõustades ja kasvatades oma elus rõõmu, energiat ning õnne.

 

Yogi Bhajan on öelnud, et milline naine sul kodus on, sõltub mehest. Naisest jällegi sõltub perekonna harmoonia. Saades oma meele rahulikumaks ja kontrolli alla, muutub ka kodus naine harmoonilisemaks ning koos sellega ka perekonna harmoonia.

 

Tund toimub Urban Yogini Facebooki lehel onlines igal teisipäeval 17:30 - 19:00 ja võib, aga ei pruugi olla hiljem järelevaadatav samal lehel videode sektsiooni all. Tasakaalupanus €5 kanna palun MTÜ Imeline Elu kontole: a/a EE672200221055725151 (Swedbank).

Juhendab: Ats Ravprem Vooglaid (singh.ravprem@gmail.com / tel: 5013871)

Loe rohkem meeste joogast siit: www.meestejooga.ee