Ene Hindpere

Oled oodatud mõnusasse, voolava iseloomuga Pilates tundi! Teeme rahulikke, sujuvaid liigutusi ja paneme tööle kõik vajalikud keha lihased. Õpid paremini tunnetama ja märkama oma keha, leevendust saavad seljavalud, keha muutub sitkemaks ja painduvamaks. Seetõttu sobib tund hästi ka algajatele. Rühm on väike.
 

Tunnid toimuvad neljapäeviti kell 12.00 - 13.00
Osaluspanus: 4 korda 36.-
1 korra tasu 10.-

 

Palun teata oma tulekust!
Ene Hindpere 55545231 sirendus@gmail.com

 

Pilatese tunnid

TRE - lõdvestustehnika
TRE- lõdvestustehnika on lihtne harjutuste süsteem, mille tulemusena hakkab keha kergelt vibreerima ja värisema. Ürgloodus on meie sisse pannud targa ventiili - värisemisoskuse- mille kaudu saame enda sisse kogunenud minevikustressi vabastada. TRE aitab sul lõdvestuda, rahuneda, taastuda. Seetõttu sobib hästi ka peale pingelist perioodi, võistlust või ka siis kui soovid endale pakkuda midagi mõnusat ja lõdvestavat. Nii et, tule mõnulema ja avasta enda jaoks TRE põnev lõdvestusviis.
TRE ei sobi raseduse ajal ja ka mõnede keerulisemate haiguste korral. Küsimuste korral vastan meelsasti.
Soovi korral saad TRE kohta rohkem lugeda siit: http://sirendus.blogspot.com/p/tre-lodvestustehnika.html
Jälgi infot, millal toimub järgmine TRE-lõdvestustehnika tund. Kui soovid, võid registreeruda ka individuaalsele seansile.

 

Osaluspanus rühmatunnis 15.-
Palun teata oma tulekust!
Ene Hindpere 55545231 sirendus@gmail.com

 

 

Bachi õieteraapia konsultatsioon
Bachi õieteraapia on 38 mittemürgisest taimest koosnev loodusravi süsteem, kus taimede energeetika abil mõjutatakse inimese negatiivseid emotsioone ja viiakse need tasakaalu. Õietilgad sobivad toetama enesearengut, samuti kõiki teraapiaid, neid võib tarvitada koos kõikide ravimitega. Õietilgad ei ole ravimid, neil ei ole kõrvaltoimeid. Seetõttu sobivad õietilgad väga hästi ka lastele ja eakatele, rasedatele. Õietilgad ei lahenda su probleeme ega muresid, kuid aitavad sind viia sellisesse tasakaalupunkti, kus oled võimeline ise lahendama olukorda ja tegema enda sees sisemisi muutusi. Õietilgad on justkui head sõbrad, kes on su kõrval sind toetamas kui sul on raske.

 

Õietilkadest võid toetust saada kui sul on näiteks:
- erinevad hirmud
- raske teha valikuid, otsuseid
- ei tea mida elult ootad, kuhu edasi liikuda
- raske kehtestada oma piire, "ei" öelda, ei taju oma vajadusi
- oled kurnatud
- tunned ennast üksikuna
- koged apaatsust või lootusetuse tunnet
- oled haavatav, teistest liigselt mõjutatav
- koged tugevaid tundeid, viha, raev, kättemaksusoov, armukadedus, süütunne, kriitilisus
- muretsed, elad minevikus, vaevled sundmõtete küüsis
- rabeled üksi, ei suuda abi küsida, kiirustad, varjad oma muresid.. jne

 

Õieterapeut Ene Hindpere
Vastuvõtt kestab umbes 1 tund, hind 30eur
sirendus@gmail.com / 555 45 231

 

Minust:
2007 a. tegin elus kannapöörde, mind hakkas järjest enam huvitama kehakeele sõnumite lahtiharutamine. See on põnev maailm, kus tuleb vastuseid otsida eelkõige iseenda seest. Me saame küll teiste inimeste kogemusi, häid mõtteid ja raamatutarkusi kasutada inspiratsiooniallikana, kuid tegelikult on igaühe sees iseenda tervenemistarkus, mis ütleb, mis on tema jaoks parim, mis viib heaolutundeni ning taastab tasakaalu kehas ja meeles. Olulisemad komponendid meie elus on füüsiline tervis, meelerahu, südame järgi elamine, hingeline tasakaal, liikumine, piisav puhkus, sobiv toitumine, lähedased ja sõbrad, huvitav töö, arenguvõimalused, maailmale tagasiandmine, tänulikkus ja ümbritsev keskkond. Iseennast ja oma vajadusi järjest paremini tundma õppides suudad viia end jälle tasakaalu ka siis kui elu mõnikord karmilt sakutab.
Mulle meeldib mõte: "Inimene on müstiline, mitte statistiline". Julgustan inimesi otsima vastuseid enda seest, uurima, otsima , katsetama nii kaua kuni leitakse just endale sobiv lahendus. Ela hetkes, oma südame järgi, küsi endalt: mida mina tunnen, mida mina vajan, kus on minu piirid, õpi ütlema "ei" ja väljenda kõike seda. Muutused on paraku meie elu lahutamatu osa, hea on teada, et mõõnale järgneb alati tõus.

Jagan klientidega enda kogemust, seda mis mind on aidanud end viia rahulolu ja tasakaaluni:
   - Metamedistiini teadmiste abil aitan lahti harutada keha varjatud sõnumeid ja haiguste algpõhjuseid.
   - TRE-lõdvestustehnika ei lahenda su muresid ega probleeme. Kuid tund annab lõõgastuse, kus saad korraks justkui end eemalt     

     vaadata. Mõnikord just kaugemalt olukorrale vaatamine toobki kaasa lahenduse.
   - Bachi õietilgad aitavad Sind viia sellisesse tasakaalupunkti, kus oled võimeline ise lahendama olukorda ja tegema enda sees

     sisemisi muutusi. Õietilgad on justkui head sõbrad, kes on Su kõrval sind toetamas kui Sul on raske. Õieterapeudina aitan Sul

     selgusele jõuda, milliseid õietilkasid hetkel vajad.
   - Täiendan end hetkel Holistika Instituudis ning loodan ka sealt saadud teadmisi ja kogemusi rõõmuga jagada!

 

Sirendust ja sillerdust Sinu igasse päeva!
Ene Hindpere

  • w-facebook
  • Blogi
  • White YouTube Icon

Urban Yogini Õnnelaboratoorium / Telliskivi 60, ON-Maja II korrus, Tallinn / Tel: 5538710